WHISKY

0,04l Teacher’s Highland Cream 40% —————————————15,90 Kč

0,04l Canadian Club 40% ———————————————————-18,20 Kč

0,04l Jack Daniel’s Fire 35% ——————————————————31 Kč

Ostrá kořenitá chuť zakončená nezaměnitelně jemnými tóny whiskey Jack Daniel’s – to je Jack Daniel’s Tennessee Fire. Česká republika byla vybrána jako první místo v Evropě, kde si tuto výbušnou směs skořice a whiskey Jack Daniel’s mohou spotřebitelé vychutnat. Nejlépe chutná jako ledově namražený panák.

0,04l Jack Daniel’s 40% ————————————————————–31 Kč

Legendy se rodí z pravdivých příběhů skutečných lidí. Lidí, kteří dokázali překročit vlastní stín a proměnit své sny a vize ve skutečnost. Jedním z těchto lidí byl i Jack Daniel, muž, který jednu z legend stvořil – Jack Daniel´s Tennessee Whiskey. A do tohoto podivuhodného příběhu můžete nyní nahlédnout i vy.

0,04l Johnnie Walker Red Label 40% —————————————-18,90 Kč

0,04l Johnnie Walker Black Label 40% ————————————–36 Kč

Johnnie Walker Black Label je luxusní skotskou míchanou whisky. Johnnie Walker Black Label tvoří výhradně whisky zrající nejméně 12 let a pocházející ze všech čtyř stran Skotska. Její charakter je nezaměnitelně jemný, propracovaný a hluboký. Směs je kombinací dlouhozrajících whisky z těch nejlepších palíren ve Skotsku.

0,04l Tullamore DEW——————————————————————21 Kč

Tullamore D.E.W. – originální irská blended whiskey známá po celém světě díky své jemnosti a komplexnosti. Tuto unikátní jemnost zajistí trojitá destilace a následné zrání v sudech po bourbonu a po sherry po dobu minimálně tří let.